Sapanca En İyi 8 Kahvaltı Mekanları

Sapanca En İyi 8 Kahvaltı Mekanları ve 2024 Menü Fiyatları

Sapanca En İyi 8 Kahvaltı Mekanları yeni yerler keşfetmek isteyenler için merak konusu olmuştur. Sapanca, doğal güzelliklerinin yanı sıra huzur dolu doğa görünümünü ve eşsiz göl manzarasını ziyaretçilerine sunan bir şehirdir. Bunun yanı sıra Sapanca içerisinde kahvaltı yerlerinde doğayla iç içe bir şekilde enfes kahvaltı mekânlarında oturabilmeniz mümkün.

Pek çok farklı seçenekleri sizlere sunarak nefis havasını eşsiz manzarasını ve lezzetli kahvaltılıklarını tadarak vakit geçirebiliyorsunuz. Şehir yaşamından uzaklaşarak daha doğal ve organik ürünleriyle meşhur olan ünlü mekanları keşfedebilirsiniz. Bu yazı içerisinde sağlıklı ve lezzetli kahvaltıların bulunduğu mekanlardan ve 2024 menü fiyatlarından söz edeceğiz. Sapanca Gölü’nün muhteşem manzarası eşliğinde, enerjik bir şekilde kahvaltı mekanlarında gözünüzü açmak için yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Sapanca En İyi 8 Kahvaltı Mekanları ve Menüleri

Sapanca En İyi 8 Kahvaltı Mekanları

Sapanca En İyi 8 Kahvaltı Mekanları

Sapanca içerisinde doğa ile iç içe olan bir mekanda oturarak enfes kahvaltılıkların tadına bakabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Şehrin gürültüsünden ve kalabalığından uzaklaşmak isteyen kişiler Sapanca’yı tercih ederek günün ilk öğününü burada yapmak istemektedir. Peki, en iyi kahvaltı yapılacak mekanlar nereler? Bunun yanı sıra 2024 menü fiyatları da ayrıca merak edilmektedir. Sizler için bu yazı içerisinde

Sapanca en iyi 8 kahvaltı mekanı ve 2024 menü fiyatları kısmına değinecek şekilde yer verdik. Birbirinden farklı özelliklerin bulunduğu mekanları da ayrıca okuyacaksınız. Yazı içerisinde geçen birçok mekan diğer kahvaltı yapılacak mekanların aksine konaklama hizmeti de sunuyor. Kahvaltı imkanının yanı sıra konaklamada yapmak bazı mekanlarda mümkün.

1-Backyard Sapanca

Backyard Sapanca

Backyard Sapanca

Backyard Sapanca, Sapanca En İyi 8 Kahvaltı Mekanları arasındadır. Doğanın modern tasarımıyla birlikte buluşturulmuş bungalov evleriyle standart kahvaltı mekanlarının oldukça dışına çıkmış bir mekan önerisidir. Lezzet ve mekanın ambiyansı açısından oldukça severek tercih edilmeye devam ediyor. Bunun yanı sıra mekanın en ünlü menü lezzetleri ise otlu tava böreği, sucuk şiş, gözleme, mayalı pişi köy peyniri ızgara ve ev usulü patates kızartması şeklindedir. 2024 menü fiyatları ise henüz belirlenmemekle birlikte, 2023 itibariyle kişi başı güncel ücreti 300 TL şeklindedir.

2- Maja Kırkpınar, Sapanca

Maja Kırkpınar, Sapanca

Maja Kırkpınar, Sapanca

Maja Kırkpınar, Sapanca Gölü’nün üzerinde sazlıklarla iç içe bir kahvaltı imkanını sağlıyor. Kahvaltı mekanları arasında diğer mekan önerilerine göre oldukça nezih bir mekan önerisi olarak söyleyebiliriz. 2024 menü fiyatları henüz güncellenmemiş olsa da, Temmuz 2023 yılı itibariyle kişi başı kahvaltı fiyatları 350 TL olarak belirlenmiş Sapanca En İyi 8 Kahvaltı Mekanları arasındadır.

3- Beta Home Göl Evi

Beta Home Göl Evi

Beta Home Göl Evi

Beta Home Göl Evi, konaklama hizmeti dışında hafta sonları gelen ziyaretçilerine kahvaltı hizmeti de vermektedir. Beta Home Göl Evi’ne gelmeden önce rezervasyon yaptırılması da ayrıca öneriliyor. Bunun sebebi ise kahvaltılarda kullanılacak olan malzemelerin taze bir şekilde sunulabilmesi adına. Kahvaltılarının Temmuz 2023 güncel ücretinin ise kişi başı 400 TL olduğunu söyleyebiliriz bunun yanı sıra 2024 menü fiyatları ise henüz güncellenmemiş.

Sapanca Restoran Önerileri için hemen tıklaayın!

4- The Garden Sapanca

The Garden Sapanca

The Garden Sapanca

The Garden Sapanca, Kırkpınar mevkiinde bulunarak yaz ve kış olmak üzere dere başında iyi bir köy kahvaltısı imkanı sağlıyor. The Garden Sapanca’da bulunabilecek; söğüş tabaklarından, şişte biberli sucuklarına, pişilerinden, pancakelerine, patates kızartmalarından, şarküteri çeşitlerine, güveçte eritme peynirlerinden, acukalarına, nutella’larından, bal ve kaymaklarına, ev yapımı reçel çeşitlerinden, mini gözleme ve menemen çeşitleri yer alıyor. Kahvaltı fiyatlarına gelecek olursak ise kişi başı 300 TL olarak belirlenmiş. 2024 yılı için menü fiyatları ise henüz yer almıyor.

5- Titiz Izgara

Titiz Izgara

Titiz Izgara

Kırkpınar mevkiinde yer alan Titiz Izgara, Sapanca En İyi 8 Kahvaltı Mekanları arasında yer almaktadır. Birbirinden lezzetli pişirilmiş etleri, piyazı, köftesi, bol fındıklı sütlacı ve manda yoğurdu ile zengin bir serpme kahvaltı imkanı sağlıyor. Yeşillikler içerisinde şömine başında müthiş lezzetleri tatmak ise ziyaretçilerine kalıyor. Menemen, ev patatesi ve sucuğun yanı sıra sınırsız çay ikramında da bulunuluyor. 2024 menü fiyatları yer almasa da Temmuz 2023 itibarıyla kişi başı ücreti 280 TL’dir.

Sapanca Ücretli Kamp Alanları hakkında bilgi almak için tıklayın!

6- Natürköy, Sapanca

Natürköy, Sapanca

Natürköy, Sapanca

Natürköy Sapanca, ağaçlarla iç içe bütünleşmiş şelalenin hemen yanı başında kahvaltılık lezzetlerini sağlayan mekân önerilerimiz arasında. Sucuk, menemen, eritme peynir, ev yapımı reçel ve gözlemelerin bulunduğu eşsiz bir kahvaltı imkanı sunuyor. Dere ve orman manzaralı bir kahvaltı yapmak isteyen kişilerin istisnasız tercihi Natürköy Sapanca oluyor. Güncel menü fiyatları ise kişi başı 350 TL olarak belirlenmiş. 2024 menü fiyatları ise henüz belirlenmemiş.

7- Heinz Restaurant & Bungalov

Heinz Restaurant & Bungalov

Heinz Restaurant & Bungalov

Sapanca bölgesinde bulunan Heinz Restaurant & Bungalov, konaklama imkanının yanı sıra zengin ve eşsiz lezzetli kahvaltı imkanı sağlayan Sapanca En İyi 8 Kahvaltı Mekanları arasında yer almaktadır. Konaklama içerisinde sunulan Çerkez kahvaltısı da ayrıca mekanın özellikleri arasında yer alıyor. Mekan içerisinde bulunan doğal ev yapımı Çerkez peyniri ve kaşarlı kiremitte mantar da konuklar tarafından ayrıca seviliyor. Çerkez kahvaltısı yalnızca bungalov evlerde konaklayan misafirlere sunuluyor. Restaurant ve bungalov evlerin konaklama ücretleri; Mayıs 2023 itibariyle 2 kişi olacak şekilde serpme kahvaltı dahil olarak jakuzili bungalov evlerin 2000 TL ve şömine sobalı bungalov evlerin ise yine 2000 TL fiyat aralığında olduğu söylenebilir.

8- Sasa Harmanlık Otel & Restaurant

Sasa Harmanlık Otel & Restaurant

Sasa Harmanlık Otel & Restaurant

Sasa Harmanlık Otel ve Restoran, lüks ve butik konaklama hizmetini misafirlerine sağlıyor. Bunun yanı sıra Sapanca Gölü kıyısında bulunarak göl ve doğa manzarasını konuklarından mahrum kalmasını önlüyor. Kahvaltı için ise bir rezervasyon almaya gerek kalmıyor. Mekan içerisinin geniş olmasından dolayı herhangi bir oturma alanı bulma sıkıntısı yaşanmıyor. Serpme kahvaltılar içerisinde konuklar tarafından en çok sevilerek tercih edilen lezzetleri ise yoğurtlu biber kızartması, peynir eritmesi ve güveçte sucuk. Göle bakan manzarası eşliğinde ise ördeklere karşı Türk Kahvesi içmek ayrıca keyifli oluyor. 2024 kahvaltı menü fiyatları henüz belirlenmemiş olsa da Temmuz 2023 itibarıyla güncel kişi başı fiyatı 380 TL olarak belirlenmiş Sapanca En İyi 8 Kahvaltı Mekanları önerisinin sonuncusudur.

Sapanca At Çiftlikleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.