Sapanca Maja Restaurant kahvaltı mekanı

Sapanca Maja Restaurant Kahvaltı Mekanı 2024

Sapanca Maja Restaurant kahvaltı mekanı olarak misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Sapanca Kırkpınar mevkisinde yer alan Maja Restaurant, sazlıklarla iç içe bir kahvaltı keyfini sağlamış oluyor. Mekan Sapanca Gölü’nün kıyısında değil bizzat gölün üzerinde konumlanmış bir şekilde konuklarını karşılıyor. Sapanca bölgesinde birbirinden farklı kahvaltı edecek mekan bulunuyor. Bu anlamda Sapanca doğa ile iç içe vakit geçirmeyi sevenlerin oldukça sevmiş olduğu bir bölge oluyor. Sizlere gönül rahatlığı ile önerebileceğimiz Maja Restoran beklentilerinizi karşılamaya yetecek. Bunun yanı sıra zaman zaman hava koşulları beklentimize uygun şekilde kahvaltı yapmamızın önüne geçebiliyor.

Sapanca Maja Restaurant kahvaltı mekanı

Sapanca Maja Restaurant kahvaltı mekanı

Güzel havalarda doğa ile iç içe çimenler üzerinde oturarak vakit geçirmek her zaman için en güzeli oluyor. Soğuk havalarda ise daha çok iç mekanlara yoğunluk oluyor. Maja Restaurant sizler için açılır kapanır cam sistemi ile hizmet sağlıyor. Bu sebeple hava şartlarının nasıl olduğuna aldırış etmeden mekan içerisinde vakit geçirmiş oluyorsunuz. Göl kıyısında sizlere kahvaltı etme imkanı taşıdığından dolayı alanında ciddi bir fark yaratmış oluyor. Sizlere önerebileceğimiz kahvaltı menüsü içerisinde oldukça fazla çeşit bulunuyor. Güveçte sucuk, şarküteri çeşitleri, bal kaymak, acuka, menemen ve Nutella gibi lezzetler menüyü kaplıyor.

Sapanca bölgesinde bulunan kahvaltı mekanlarının olmazsa olmaz ikramı çaydır. Sınırsız çay ikramı pek çok mekan tarafından kahvaltı yapan müşterilere ikram edilir. Ancak bu mekanın özelliklerinden birisi de sınırsız çay ikramının dışında Türk kahvesi ikramlarında bulunması. Bu anlamda hem gözü hem de mideyi doyuran türde bir çalışma prensipleri bulunuyor. Lezzetli bir kahvaltı sofrası sunan mekan arayışındaysanız kesinlikle burayı öneririz. Sapanca Maja Restaurant Kahvaltı Mekanı olarak eşsiz manzara eşliğinde birbirinden güzel lezzetleri sunan mekanlardan birisidir. Kahvaltı mekanı içerisinde güler yüzlü çalışanlar ile birlikte keyifli bir kahvaltı yapabiliyorsunuz.

Sapanca Maja Restaurant kahvaltı mekanı

Sapanca Maja Restaurant kahvaltı mekanı

Ayrıca yoğun ilgi gören kahvaltı mekanında da gerekli temizlik ve ilgiyi gösteriliyor. Temiz havanın keyfini çıkartmak ve sakin bir mekanda oturmak istiyorsanız burası kesinlikle size göre olan bir mekan. Birbirinden farklı serpme kahvaltısı çeşitli menü seçenekleri ile Sapanca Maja Restaurant Kahvaltı Mekanı içerisinde köy kahvaltısı da sunuluyor. Grup kahvaltılarını da yapılabildiği alanda kalabalık şekilde keyifli bir kahvaltı yapmış oluyorsunuz. Özellikle ilgimizi çeken ve sizlere önerisinde bulunacağımız şey ise ilgili ve güzel yüzlü personellerinin olduğu bir ortam olması.

Sapanca Maja Restaurant Kahvaltı Mekanı Fiyatları

Sapanca Maja Restaurant kahvaltı mekanı olarak İstanbul’a yalnızca bir buçuk saat mesafede yer alan bir konumda bulunuyor. Sapanca Kırkpınar mevkiisinde bulunmasının yanı sıra oldukça basit bulunan bir noktada. Bölge içerisinde kahvaltı mekanları arasında oldukça şık ve Nezih bir mekan olarak sayılabilir. Gölün üzerinde olması sebebiyle manzara açısından da konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada bulunan açılır kapanır cam sistemi sayesinde mekan içerisindeki hava koşullarının nasıl olduğunu aldırış etmeden oturabiliyorsunuz. Dolayısıyla hava koşulları sizin keyfinize etki etmiş olmuyor.

Sapanca Maja Restaurant kahvaltı mekanı

Sapanca Maja Restaurant kahvaltı mekanı

Özellikle Sapanca bölgesinde oturan kişiler ilesi ve arkadaşlarıyla Gönül rahatlığıyla tercih ediyor. Şehrin gürültüsünden uzakta doğa içerisinde olmak istediğiniz bir kahvaltı mekanı kesinlikle burası. Zengin menüsü içinde pişi, güveçte sucuk acuka, bal kaymak, menemen ve şarküteri çeşitleri de ayrıca yer alıyor. Böylelikle sevdiğimiz sevmediğiniz her ne varsa ekleyip çıkartması tamamen sizlere kalıyor. Doğal bir ortamda vakit geçirmek isteyenlerin tercih edebileceği tür mekanlardan birisi. Burada vakit geçirerek zengin menüsü ile kahvaltınızı yapabilirsiniz. Ayrıca doğa içerisinde çevre yürüyüşleri yaparak etrafın güzelliğini seyredebilirsiniz. Kolay bir şekilde özel araçlarınızda mekanı ulaşabileceğiniz için herhangi bir şekilde ulaşım sorunu da çekmezsiniz.

Şehrin bunaltıcı ve gürültülü ortamından uzaklaşıp sakin bir mekan önerisi arıyorsanız Sapanca Maja Restaurant Kahvaltı Mekanı sizler için biçilmez bir kaftan. Buranın zengin menüsü sizlere tamamen uygun olacak şekilde dizayn edilmiş. Bunun yanı sıra sizleri buranın kahvaltı fiyatlarından da haberdar etmek isteriz. 2023 yılı Eylül ayı itibariyle kişi başı 350 TL olarak bir fiyat biçilmiş. ayrıca 07 yaş arası da ücretsiz. 7 yaş üstü çocuklardan ise 50 TL servis ücreti talep ediliyor. İki kişilik bir serpme kahvaltı söylendiğinde çok rahat bir biçimde 4 kişilik aileye 70 oluyor. Ayrıca buranın kahvaltı saati öğlen 3’e kadar devam ediyor.

Sapanca Maja Restaurant kahvaltı mekanı

Sapanca Maja Restaurant kahvaltı mekanı

Kahvaltı sonrasında sizlere sınırsız çay kesinlikle ikram ediliyor. Bunun dışında pek çok mekanın aksine göre de Türk kahvesi ikramları arasında sayılıyor. Vermiş olduğunuz ücretin sonuna kadar karşılığını yemiş olduğunuz kahvaltılıklar ve almış olduğunuz servis hizmeti ile almış oluyorsunuz. Mekanın güzelliği ve Sapanca Gölü’nün bizzat üzerinde olması da burayı ayrıca güzel yapıyor. Estetik olarak iyi bir yerde kahvaltı yapmak istiyorsanız sizler için önerimiz kesinlikle Sapanca Maja Restaurant Kahvaltı Mekanı olacak. Sazlıklar eşliğinde manzaranın keyfini çıkararak iyi bir şekilde kahvaltı yapabiliyorsunuz.

Maşukiye Kartepe Ters Ev hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.