Maşukiye Kartepe ters ev

Maşukiye Kartepe Ters Ev 2024

Maşukiye Kartepe ters ev içerisinde muhteşem fotoğraflar çekilerek oldukça iyi anılar yaratabilirsiniz. Bunun yanı sıra dilediğiniz şekilde göl kenarında yürüyüş yaparak da vakit geçirebilirsiniz. Muhakkak gezilmesi gereken yerlerden birisi de kesinlikle ters evdir. Hazırlanmış olan konsept tamamen ziyaretçilerin dikkatini çekecek şekilde dizayn edilmiştir. Yaz kış fark etmeksizin herkesi hayrete düşürecek nitelikte bulunan bir bölgedir. Bu ev içerisinde tasarlanmış olan her şey en ince detayına kadar dizayn edilmiş. Evde yerleştirilmiş olan her şey tamamen ters duracak şekilde tasarlanmış. Türkiye’de bulunan ters evlerden birisi de Kocaeli’de bulunan Maşukiye Kartepe ters ev‘dir.

Burası tamamı ile ev şeklinde dizayn edilmiş ve bu anlamda konsepte açılmış. Oldukça ilgi çekmesinin en önemli faktörü ise tüm her şeyin dış taraftan bakıldığında ters görülmesinden kaynaklanıyor. Burada yer alan salon, mutfak, yatak odası, banyo ve daha fazla olan her şey ters olacak biçimde döşenmiş. Bu sebeple gören herkesin dikkat kesilmesi ve hayrete düşmesi oldukça normal. Ters biçimde dizayn edilmiş ev içerisinde olduğunuz andan itibaren baş dönmesi de yaşamanız son derece normal. Bundan dolayı evin dışında çıktığınızda dahi ters konumlanmış bir ev görmeniz mümkün. Öncelikli olarak sizlere ters olarak dizayn edilmiş evin ayrıntılarından söz etmek istiyoruz. Burada bulunan evin kapısından ilk girdiğiniz andan itibaren giriş bölümü sizleri karşılıyor. Bu ev konsept itibariyle iki katlı olacak şekilde tasarlanmış.

Maşukiye Kartepe ters ev

Maşukiye Kartepe ters ev

Dolayısıyla iki katlı olarak inşa edilen evde yalnızca merdivenler düz olacak şekilde döşenmiş. Evin içerisine girip giriş bölümünü gördüğünüz andan itibaren masalar tavanda durduğu için kesinlikle başınız dönecek. Bunun yanı sıra ev belirli renk konseptinden oluştuğu için ayrıca güzel ve sıra dışı bir görünüm elde edilmiş. Evin içerisine kısım kısım girip keşfetmeye başlamanızı şiddetle öneriyoruz banyo bölümüne geldiğinizde ise lavabo, klozet ve duşun tamamen ters göründüğünü göreceksiniz. Ev içerisinde ne kadar çok vakit geçirirseniz evin mi ters durduğunu yoksa sizin mi ters durduğunuzu düşünmeniz ise son derece normal.

Sapanca London Park ile ilgili bilmediklerinizi öğrenmek için tıklayın!

Ev, konsept itibariyle oldukça ayrıntılı bir şekilde düşünülerek tasarlanmış. Dolayısıyla bu ev içerisinde düz herhangi bir şey görmek isteseniz dahi göremiyorsunuz. Daha doğrusu düz olan tek şey merdivenler ve siz oluyorsunuz. Bu ev içerisinde son derece eğlenceli ve keyifli vakit geçireceğiniz için sıkılmama garantisini de sizlere veriyoruz. Ayrıca yalnızca yetişkinlere değil çocukların da oldukça ilgisini çeken bir yer haline geliyor. Tasarım itibariyle çocukların ilgisini çekmesinin dışında hayal dünyalarında geliştirmeye fayda sağlıyor. Ayrıca keyifli vakit geçirdiklerinden dolayı evin her köşesi ayrı ayrı incelenmeye değer oluyor. Bu tarz ev yapılış itibariyle iki katlı olacak şekilde dizayn edilmiş.

Maşukiye Kartepe Ters Ev Konsepti

Maşukiye Kartepe ters ev konsepti ile birlikte ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Özellikle çocukların ilgisini çeken ters ev, her geçen gün yeni ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanında bulunan ters ev konsepti Kocaeli’de daha bir farklı olarak karşımıza çıkıyor. Öncelikli olarak söylememiz gerekir ki bu ters ev, iki katlı olacak şekilde inşa edilmiş. Evin her köşesinde bir terslik görünse de düz olan tek şey merdivenler. Dolayısıyla sizler de evin ikinci katını gezmek istediyseniz merdivenlerden çıkabilirsiniz. İkinci kata çıktığınızda ise sizleri bir oturma salonu karşılamış oluyor. Burası oturma salonundan neyi beklediyseniz sizlere onu sağlıyor. Ancak herhangi düz bir şey görmek istediğinizde ise kesinlikle göremiyorsunuz.

Maşukiye Kartepe ters ev

Maşukiye Kartepe ters ev

Burası sosyal medyada oldukça popüler bir nokta haline gelmiş. Fotoğraf çekerek konum etiketi ile paylaşan kişiler diğer kişiler tarafından ilgi ve merakla takip ediliyor. Sizlere bu evin nerede olduğunu söyleyecek olursak Kocaeli Maşukiye Kartepe Ters Ev Ormanya Yaşam Alanının biraz yakınında yer alıyor. Ayrıca belirtmemiz gerekir ki Ormanya Yaşam Alanı’nda da keşfedilecek birbirinden farklı güzel alanlar bulunuyor. Ters eve giriş ücretleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız sizlere hemen bilgilendirelim. Öncelikli olarak 0 ile 3 yaş arasından herhangi bir ücret alınmıyor. 4 ile 18 yaş arasından 10 TL gibi bir ücret alınıyor.

Maşukiye Kartepe ters ev

Maşukiye Kartepe ters ev

18 ve 18 yaş üstü kişilerden 15 TL ücret alınıyor. Ters evi görmeye karar verdiyseniz sabah 10 ve akşam 6.00 olmak üzere ziyaret edebilirsiniz ters ev içerisinde muhakkak fotoğraf çekilmenizi ise ayrıca sizlere tavsiye ediyoruz. Burada yakalayacağınız anılar sizlere sonrasında oldukça keyifli bir şekilde geri dönüş sağlayacak. Çünkü dizayn anlamında ters ev tamamen iki katlı olacak şekilde düşünülmüş. Bundan dolayı muhakkak her odasında fotoğraf çektiriyor olmanız gerekiyor. Tamamen sizlere keyifli vakit geçirmeyi amaçlayan bu ev içerisinde dilediğiniz şekilde dolaşıyor ve fotoğraf kareleri yakalayabiliyorsunuz.

Kırkpınar Sahili Kamp Alanı hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.