Sapanca ücretli kamp alanları

Sapanca Ücretli Kamp Alanları ve 2024 Fiyatları

Sapanca ücretli kamp alanları birden fazladır ve her zevke uygun kamp alanlarından söz edebiliriz. Sapanca, Sakarya’ya bağlı bir ilçedir ve batı sınırında konumlanır. Sapanca Karadeniz’e kıyısı olan bir şehirdir ve kamp yapılacak birçok doğal alanı vardır. Burada gür ağaçlar ve onlara eşlik eden denizden söz etmek mümkündür. Özellikle İstanbul’a yakın olması sebebiyle Sapanca en sık tercih edilen tatil rotalarından biri haline gelmiştir. Sapanca kamp alanları bölgenin pek çok noktasına dağılır ve bu sayede Sapanca’nın pek çok yerinde kamp yapmak mümkündür.

En İyi Sapanca Ücretli Kamp Alanları

Sapanca kamp alanları kendi içerisinde hem ücretli hem de ücretsiz olarak çeşitlenir. Özellikle ücretli kamp alanları içerisinde vakit geçirmek isteyenler için de birçok alternatif vardır. Ücretli kamp alanları içerisinde bungalov, çadır gibi çeşitler yer alır. Bu sayede konaklama konusunda hem lüks hem de salaş tercihler bir aradadır.

Kartal Vadisi Dağ Evleri Kamp Alanı

Cottage Sapanca Bungalov

Kartal Vadisi Dağ Evleri Kamp Alanı Sapanca kent merkezinden 8 kilometre uzaklıkta yer alır. Burası doğa içindedir ve dere kenarındadır. Orman manzarası rahatlıkla görülebilir ve yeşil ağaçlar içerisinde konumları. Burada birçok bungalov ev yer alır. Bu tesiste konaklayabilmek için aile veya evli olma şartı aranır. Bungalov evler 3 kişilik, 4 kişilik ve 5 kişilik olarak değişim gösterir. Özellikle tatil anılarını edinmek isteyenler için burası oldukça eşsiz bir lokasyondur. Burada mangal imkanı bulunur ve bu sayede aile ile lezzetli yiyecekler tüketilebilir. Bungalov evlerde bir mutfak bölümü de yer alır. Bu sayede içeride yemek yapmak mümkündür. Fiyat bilgisi alabilmek için iletişime geçmek gerekir. Evlere göre fiyat bilgisi değişebilir.

Sapanca Kıyı Bungalov

Sapanca Kıyı Bungalov

Sapanca Kıyı Bungalov- Sapanca ücretli kamp alanları

Sapanca Gölü’ne sıfır konumu ile dikkat çeken Sapanca Kıyı Bungalov, eşsiz bir manzara sunar. Özellikle Sapanca ücretli kamp alanları arayışında tatilini huzurlu bir şekilde yapmak isteyenlerin ilk adresi haline gelir. Resepsiyon 24 saat açıktır ve olası pek çok sorunda hizmet sunulmaktadır. Burada pek çok oda seçeneği vardır. Tiny House, göl manzaralı jakuzili deluxe, göz manzaralı büyük bungalov, standart göl ve bahçe manzaralı bungalovlar ve nicesi burada yer alır. Oda seçimi beraberinde fiyatı da etkiler. Tiny House seçenekleri gecelik 4000 TL iken bungalov evler 3.500 TL ile 5000 TL arasında değişim gösterir. Sapanca ücretli kamp alanları 2024 fiyatları değişkenlik gösterebilir bu nedenle öncesinde rezervasyon yapmak gerekir.

Muğla’da Nereye Gidilir Gezilecek Yerler hakkında bilgi almak için tıklayın!

Karagöl Yaylası Kamp Alanı

Karagöl Yaylası Kamp Alanı

Karagöl Yaylası Kamp Alanı

Sapanca civarında kamp yapılacak yerlerden biri de Karagöl Yaylası kamp alanıdır. Burada geniş bir kamp alanı bulunur ve hem gençler hem de aileler yaygın olarak tercih eder. Bu bölgede oldukça sessiz ve ıssız olması ile bilinir ve yoğun yağışlı dönemlerde küçük gölcükleri de oluşur. Burada piknik, kamp, fotoğrafçılık, balıkçılık gibi pek çok aktivite yapmak mümkündür. Trekking de bölgede yaygın olarak yapılan bir aktivitedir ve bu nedenle bölgede kamp yaparak daha uzun süre burada kalmak olasıdır. Karagöl Yaylası kamp alanı ücretleri değişkendir. Kişi başına düşen giriş ücreti 40 TL iken çadır kamp alanı ücreti 60 TL’dir. Sapanca ücretli kamp alanları için oldukça tercih edilen bir yerdir.

Koru Kamp Alanı

Koru Kamp Alanı

Koru Kamp Alanı

Koru kamp alanı Sapanca’nın oldukça erişilebilir bir yerindedir. Bu kamp alanı merkez lokasyona 18 kilometredir. Burada geniş bir ormanlık bir arazi yer alır ve içerisinde tuvalet, çeşme, restoran, piknik, mangal ve otopark bulunur. Aynı zamanda kamp alanında elektrik de vardır ve bu sayede pek çok imkan sunar. Buradaki arazi oldukça düzlüktür ve bu sayede burada kamp yapmak, çadır kurmak daha pratik olur. Bölgede yoğun olarak kavak ağaçları görülür. Özellikle kalabalık olması ile bilinir ve eğlenceli bir tatil için öne çıkan bir lokasyondur. Buradaki ücretler araç ile 30 TL’dir Kişi başı 25 TL ücreti vardır. Çadırlı kamp yapılacak ise 50 TL ödenir. En güncel ve detaylı bilgiler için iletişime geçmeniz gereklidir.

Green Hill Glamping

Green Hill Glamping

Green Hill Glamping- Sapanca ücretli kamp alanları

Green Hill Glamping, kiralık pek çok bungalovu barındırır. Burada göl manzarası en ilgi çekici unsurlardan biridir. Aynı zamanda havuz, klima, mutfak, otopark, banyo, mangal ve daha pek çok şey yer alır. Bu kamp alanı hem oldukça lükstür hem de çok daha konforludur. Aynı zamanda doğayla iç içedir ve bu sayede zengin doğa arazisini izleyebilirsiniz. Göle bakan pek çok bungalov vardır ve içlerinden seçim yapabilirsiniz.

Cottage Sapanca Bungalov

Cottage Sapanca Bungalov

Cottage Sapanca Bungalov

Cottage Sapanca Bungalov, içerisinde mutfak, bahçe ve havuz barındırır. Burada en fazla 2 kişilik odalar vardır ve çiftler burayı tercih edebilir. Bu bungalovların hem mutfağı hem de salonu vardır. Aynı zamanda üst katta bir balkon ve bir havuz da yer alır. Buraya 5 kilograma kadar evcil hayvan getirmek mümkündür. Fiyatlandırması oda detaylarına ve tarihe göre değişim gösterir.

Sapanca kamp alanları içerisinde yer alan bu ücretli mekanlar, her bütçe ile uyumlu seçenekleri barındırır. Bu sayede Sapanca’da tatil yaparken birçok yeni ve klasik kamp türünü deneyimlemek mümkündür.

İstanbul’da Görülmesi Gereken Yerler hakkında bilgi almak için tıklayın!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.