Sapanca London Park

Sapanca London Park

Sapanca London Park Sapanca’nın Mahmudiye mahallesi konumunda yer almaktadır. London macera parkını merak eden kişiler bölge ile ilgili araştırma yapmaktadır. Sapanca şehrin Batı sınırında yer alarak eşsiz güzellikte bir ilçe olarak yer almaktadır. İstanbul’a yakınlığıyla bilinmesinden dolayı ziyaretçi akınına da uğramaktadır. Sapanca’da eşsiz doğa ve göl ile birleştirilmiş bir park bulunmaktadır. Sapanca London Park bu anlamda macera severleri beklemektedir.

Macera Park içerisinde tırmanma kulesi, ağaç yolu, çoklu yürüme parkuru ve dev merdiven parkurları yer almaktadır. Yapılacak birbirinden farklı etkinlikler burada gerçekleşmektedir. Pek çok okul öğrencileri burada toplu bir şekilde etkinliğe katılabilmektedir. İçerisinde bulunan parkurlar ve etkinlik çeşitleri ile birlikte çocukların yaratıcılıkları da gelişmektedir. Özellikle spora meyli olan çocukların burada oldukça iyi bir şekilde vakit geçirmesi ve sporla aşina olmaları bekleniyor.

Sapanca London Park çeşitli aktiviteler ile bölgeye yeni bir soluk getirmiş. Tesis içerisinde yer alan çoklu yürüme parkurları ile doğa ile iç içe bir şekilde yürüyüş yapma imkanı sunulmuş. Bunun yanı sıra farklı parkurlarında bulunması ile birlikte etkinlik yapacak olan çocukların yaratıcılık sınırları da ayrıca ölçülüyor. Gençlerin ve çocukların yapabileceği türde etkinliklerin olması sebebiyle macera parka yoğun ilgi olduğunu söylemeden geçmemeliyiz.

sapanca london park

sapanca london park

Sapanca Bungalov Evler ile ilgili detayları okumak için tıklayın!

Dev merdiven parkurları ile birlikte macera dolu anlar yaşanabiliyor. Macera Park’a böylesi bir ilginin olması sebebiyle daha önceki aylarda her gün ayrı bir okulu ağırlamaya devam etmiş. Tamamen doğal patika yollardan oluşması sebebiyle oldukça iyi bir görünümde sağlıyor. ATV Safari parkurunun bulunması, 200 metre ve 200 metre dönüştük mesafeye sahip olması da macera turunu arttırıyor.

Gölün üzerinden geçen bölgenin en uzun ziplinesi ile birlikte macera arayan kişilere gerçek bir macera imkanı sunuluyor. Gölet kısmında ise saltanat kayığı veya su traktörleri ile oldukça keyifli bir yayla turu imkanı sağlanıyor. Şehrin gürültüsünden kaçmak isteyenlerin hiç şüphesiz tercihi Sapanca’dan yana oluyor.

Bu anlamda Sapanca’nın yalnızca kahvaltı yerleri, kamp alanları veya ormanlık bölgelerinin yanı sıra aktivite yapılacak yerleri de tercih ediliyor. Sapanca London Macera Park macera arayanların sürekli olarak tercih ettiği bir yer oluyor.

Aydos Mesire Yeri Giriş Ücreti ve Ziyaret Detayları hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın!

Sapanca London Park Etkinlikleri

London Macera Park Etkinlikleri

London Macera Park Etkinlikleri

Sapanca London Park içerisinde birbirinden farklı etkinlik yapılabilecek imkanları sağlamaktadır. Bu imkanlar içerisinde tırmanma kulesinin bulunduğunu da söylemeden geçmememiz gerekiyor. Ayrıca ağaç yolunun olması da doğayla eşsiz bir deneyim sunulmasını da kolaylaştırıyor. Dev merdiven parkurlarıyla yanınızdaki arkadaşınız ile kapışabilir ve iyi bir karşılaşma yapabilirsiniz. Sakarya’nın Sapanca ilçesinde böyle bir macera alanının bulunması ayrıca ilçeye rağbeti arttırıyor.

Bunun yanı sıra çoklu yürüme parkurları içerisinde de çeşitli eğlenceli dakikalar geçirebilmek mümkün. Sapanca London Park’a geldiğiniz takdirde yararlanabileceğiniz birbirinden farklı imkanlarda bulunuyor. Alan oldukça geniş olması dolayısıyla karavan ile konaklama yapmaya müsaittir. Bunun yanı sıra bölge içerisinde evcil hayvanda besleme imkanınız bulunuyor.

sapanca london park

sapanca london park

Sapanca Gezilecek Yerler ile ilgili fikir sahibi olmak için tıklayın!

Tamamen güvenli bir bölge olarak geçtiği için herhangi bir güvenlik su açısından da sorun yaşanması muhtemel değil. bölge içerisinde otoparkta bulunması sebebiyle tamamen alanın kolay bir şekilde kullanılmasına imkan sağlanıyor. Ayrıca kamp kurmak isteyen kişilerinde yararlanabileceği türden kolaylıklar da bulunuyor. Bu kolaylıklar içerisinde elektriğin ve tuvaletin de olması yatıyor. Ateş yakılabilecek bir alanın olması sebebiyle de tamamen doğal bir kamp alanının sağlanması hedefleniyor. Çadır kiralama hizmeti de bölge içerisinde yer alıyor.

Yararlanılabilecek temiz suyun da olması hem macera parktan gönül rahatlığıyla yararlanmayı kolaylaştırıyor hem de kamp yapmak isteyenler için ideal bir alan yaratıyor. Bununla birlikte London Macera Park içerinde oyalanabilecek çeşitli alanlarda mevcut. Sapanca’da eşsiz doğasıyla bütünleşmiş üzerine göl manzarasıyla göz kamaştıran türde bir güzelliğe sahiptir. Alan içerisinde yapılabilecek çeşitli aktivitelerin olması sebebiyle sıkılmaya bile fırsat bulunmayacak.

Sapanca Ücretsiz Kamp Alanları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.