Sapanca Bungalov Evler

Sapanca Bungalov Evler

Sapanca Bungalov Evler tatil arayışına giren kişiler tarafından merak edilmektedir. Son zamanlarda şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyen kişiler kendilerine uygun bir tatil alanı bulmak istemektedir. Sapanca ise tatil yapılacak alanların başında sayılmaktadır. Marmara’nın önemli değerleri arasında sayılması her sene pek çok yerli ve yabancı turist ağırlamasına sebep olmaktadır. Doğal güzelliklerini ziyaretçilerine sağlamış olduğu için her sene pek çok insanın bölgeye ziyaretçi çekmektedir. Yeşilin her tonunun görülebileceği ve göl tarafında geniş bir canlı yaşam alanı sağlamasıyla bilinmektedir. Sizler için bu yazımız içerisinde Sapanca bungalov evler 2024  fiyatları hakkında bilgiler vereceğiz.

Sapanca Restoran Önerileri hakkında bilgi almak için tıklayın!

Sapanca Bungalov Evler ve Konaklama Ücretleri

Sapanca Bungalov Evler bölgeni ziyaretçileri tarafından merak edilmektedir. Sapanca Gölü bölgesinde konumlandırılmış birbirinden farklı bungalov evler son zamanlarda özellikle popüler olmuştur. Bu evler içerisinde lüks ve uygun fiyatlı olmak üzere pek çok fiyat aralıkları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra hem çiftlerin hem de çocuklu ailelerin vazgeçilmez bir tercihi olmaktadır. Bölgeye gelmek isteyen kişiler kendilerine uygun bir bungalov ev bulmak istemektedir. Sizler için bu yazımız içerisinde Sapanca bungalov evler 2024  fiyatları hakkında bilgiler vereceğiz.

1- Sapanca Boheme Bungalov

Sapanca Boheme Bungalov

Sapanca Boheme Bungalov

Sapanca Bungalov Evler listesi arasında hiç şüphesiz Sapanca Boheme Bungalov’un da yer alması gerekir. Sapanca gölü’nün kıyısında yer alarak konumlanmış bir bungalov evidir. Kendisine has bahçeli bir havuzunun olması ve içerisinde jakuzisinin de bulunması evi ayrıca iyi yapmaktadır. Sapanca boheme bungalov’lar kış mevsimlerinde bile tercih edildiğinde havuzların derecesi 32 dereceye kadar ısınabilmektedir. Göle sıfır olan bir konumda bulunması sebebiyle de tesis bahçesinde keyifle vakit geçirilebilecek bir alan bulunmaktadır. Bu bungalov evin hafta içi pazartesi ve perşembe gün aralıklarındaki gecelik fiyatı 6000 TL iken, hafta sonu cuma, cumartesi ve Pazar gecelik fiyatı 7.000 TL’dir. Hafta sonu ise 2 gece konaklama şartı bulunmaktadır.

Sapanca En İyi 8 Kahvaltı Mekanı için ayrıntılı bilgi almak için tıklayın!

2- Sapanca Dağdibi Bungalov

Sapanca Dağdibi Bungalov

Sapanca Dağdibi Bungalov

Sapanca Dağdibi Bungalov, Sapanca merkezine 15 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Sapanca Bungalov Evler arasında bulunması gerekenlerden birisi de Sapanca Dağdibi Bungalov ev de yer almalıdır. Bungalov evler orman içerisinde konumlanmış bir şekilde Sapanca Gölü’nü de görecek mesafededir. Bu bungalov ev içerisinde konaklamak için çift olarak konaklanmak istendiğinde evlilik şartı aranmaktadır. Bungalov ev içerisinde mutfak imkanı da bulunmaktadır. Ancak kahvaltıyı tesisten istediğiniz takdirde 100 TL karşılığında kahvaltı servisinden de yararlanabilirsiniz. Dağdibi Bungalov evlerde maksimum 4 kişi kalabilmektedir. Bunun yanı sıra sıcak havuzu ve şömineleri de bungalov evler içerisinde yer almaktadır. Evlerin hafta içi gecelik ücreti 3.500 TL iken hafta sonu 4000 TL’dir. Jakuzili ve şömineli tiny house’larda 2.000 TL iken havuzsuz ve jakuzisi standart olan bungalovlarda 2000 TL’dir.

3- Cansu Tatil Köyü

Cansu Tatil Köyü

Cansu Tatil Köyü

Sapanca Bungalov Evler arasında görülmesi gerekenlerden birisi de Cansu Tatil Köyü’dür. Sapanca’nın Maşukiye bölgesinde bulunan Cansu Tatil Köyü, yemyeşil bir doğa içerisinde konumlanmıştır. Bunun yanı sıra bungalov evler konum itibariyle bir derenin yanında bulunmaktadır. Tatil köyü içerisinde yapılabilecek pek çok farklı aktivite bulunmaktadır. Bunlardan birkaçı ise tenis, deniz bisikleti, binicilik, bisiklet, olta balıkçılığı, zipline ve at binme gibi aktivitelerdir. Konaklama içerisinde kahvaltıda dahil edilmiştir. Bunun yanı sıra dört mevsim hizmet veren bir tatil köyü olarak inşa edilmiştir. Konaklama ücretleri ise standart odalarda iki kişi olacak şekilde hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin kahvaltı dahil olmak üzere 200 TL’dir. Çift olarak konaklama durumlarında evlilik şartı aranmaktadır.

Sapanca Ücretsiz Kamp Alanları için tıklayın!

4- Sapanca River Dome Glamping

Sapanca River Dome Glamping

Sapanca River Dome Glamping

Sapanca River Dome Glamping, Sapanca bungalov evler listesi arasında yer alması gerekir. 8 adet dome çadırdan oluşan Sapanca River dere kenarlarında konumlandırılmıştır. Tasarım itibariyle oldukça estetik bir görünüm elde edilmiştir. Dome adı verilen tasarım itibariyle kubbe çadır görünümü vermektedir. Konaklama açısından her birinin kendisine ait bir özel bahçesi, fıçı formunda bulunan soğuk su küveti ve ısıtmalı havuzu bulunmaktadır. Tesis içerisinde kahvaltıda dahil edilmiştir. Ayrıca tasarım itibariyle lüks bir görünüm elde edildiğinden dolayı Bali’de tatil yapıyormuş havası vermektedir. Konaklama ücretleri ise hafta içi bir gece iki kişi olarak, kahvaltı dahil olmak üzere 3.500 TL’dir. Hafta sonu ise iki kişi olarak, 2 gece olacak şekilde toplam kahvaltı dahil olarak 9.000 TL’dir.

Sapanca Gezilecek Yerler hakkında bilgi almak için tıklayın!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.