Sapanca Meşelik Park Bungalov

Sapanca Meşelik Park Bungalov 2023 Giriş Ücretleri

Sapanca Meşelik Park Bungalov, Sapanca’da bulunan bir tesistir. İster hafta sonu kaçamağı olarak ister tatil yeri olarak gidebileceğiniz bir alandır. Sakarya, Sapanca bölgesi bungalov ve o tarzda olan dinlenme ve tatil mekanları için çokça tercih edilmektedir. Meşelik Park Bungalov ise size bu tatil için en iyi imkanları sunmaktadır. Meşelik Park Bungalov içerisinde yaklaşık 10-15 tane oda bulunmaktadır. 10 adet bungalov dubleks bungalov olarak geçmektedir.

Dubleks bungalovda maksimum 6 kişi konaklayabilmektedir. Bungalov içerisinde salonda L koltuk, klima; mutfakta, elektrikli ocak, mini buzdolabı, kettle ve diğer mutfak araç gereçleri bulunmaktadır. Bahçesinde, barbekü yapabileceğiniz bir alanda bulunmaktadır. Bunlar dışında, bungalovlar konforlu ve kaliteli bir tatil geçirmeniz için özenle tasarlanmıştır. Bu yüzden Sapanca Meşelik Park Bungalov 2023 giriş ücretleri hakkında çok fazla araştırma yapılmaktadır.

Sapanca Meşelik Park Bungalov

Sapanca Meşelik Park Bungalov

Ücretler; kalınacak oda sayısı, gün sayısı, oda tarzı, tarih ve kişi sayısı gibi birçok faktöre bağlı olarak değişmektedir. 2 yetişkin 5 gece oda kahvaltı olarak yaklaşık olarak 20 bin TL’dir. Bu fiyat Eylül ayı için hesaplanmıştır. Ancak özel günler ya da tatil aylarında fiyatta değişiklik olmaktadır. 5 gece kalınacak bir tatilde kişi sayısı arttıkça fiyatta artacaktır. Eğer çocuklu bir aile iseniz 12 yaşa kadar çocuk ücretsiz bir şekilde tatilden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca bazı bungalovlarda havuz varken bazılarında ise bulunmamaktadır. Bu kriter de fiyat konusunda etkili olmaktadır. Oda kahvaltı olması öğle yemeği ve akşam yemeğinin müşteri tarafından karşılanacağı anlamına gelmektedir. Bu yemek zamanlarını isterseniz bungalov içerisinde bulunan mutfak yardımıyla isterseniz de dışarıdaki herhangi bir yerden yemek yiyerek geçirebilirsiniz.

Sapanca Horse Riding Giriş Ücretleri ile detaylı bilgiye erişmek için tıklayın!

Sapanca Meşelik Park Bungalov Nasıl Gidilir?

Sapanca Meşelik Park Bungalov ulaşımı için birkaç yol bulunmaktadır. Sapanca bölgesi karayolu ile ulaşım açısından oldukça zengin bir bölgedir. Bunların arasında tren, otobüs ile ulaşım ve özel araç ile ulaşım gibi seçenekleri mevcuttur. Havayolu ile ulaşım sağlayacaksanız, Kocaeli’de bulunan DHMİ Kocaeli Cengiz Topel havalimanını kullanmalısınız. Bu havalimanına iniş sağladıktan sonra özel bir araç ya da taksi yardımıyla Sapanca ilçe merkezine gidilmektedir.

Otobüs ile ulaşım aralarında en çok tercih edilen ulaşım şeklidir. Eğer otobüs ile ulaşım sağlamak istiyorsanız Sapanca ilçe merkezine yaklaşık olarak 2 km uzaklıkta bulunan Sapanca otogarında inmeniz gerekmektedir. Sapanca Otogarı’na neredeyse Türkiye’nin her yerinden otobüs bulmak mümkündür.

Sapanca Meşelik Park Bungalov

Sapanca Meşelik Park Bungalov

Tren ile ulaşım aslında herkesin en çok merak ettiği, en rahat olanı ve ulaşım olarak en çok sevilen ulaşım yöntemlerinden biridir. Ancak bu durum Türkiye’nin her yerinde mümkün olmamaktadır. Bunun nedeni ise, Sapanca tren istasyonunun trafik hattı olmaktadır. Bu ulaşım şeklini genelde İstanbul’da bulunan kişiler kullanmaktadır. Eğer tren ile olan yolculuğu merak ediyorsanız Pendik Yüksek Hızlı Tren Garından, Sapanca tren istasyonuna bilet almanız gerekmektedir. Bu iki gar arasında sıklıkla bilet bulunmaktadır. Sapanca Tren istasyonuna indiğiniz zaman Sapanca ilçe merkezine özel araç ya da taksi ile gitmeniz gerekmektedir.

Çatalkaya Dere Alanı Mesire Alanı Giriş Ücretleri ile ilgili bilgi için tıklayın!

Sapanca Meşelik Park

Sapanca Meşelik Park, Sapanca’da gezilecek yerler arasında bulunmaktadır. Bungalov tarzı dışında sadece piknik yapabileceğiniz bir alanı da bulunmaktadır. Bu alanda dışarıdan misafir kabul edilmektedir. Sapanca Meşelik Park Bungalov 2023 giriş ücretleri dışında sadece piknik alanına girmek için ayrı bir ücret çıkmaktadır. Piknik masası ücreti yaklaşık olarak 60 TL olmaktadır. Meşelik park, adından da anlaşılacağı üzere meşe ağaçlarıyla kaplanmıştır. Sapanca ilçe merkezine yaklaşık 10 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Sapanca Meşelik Park Bungalov

Sapanca Meşelik Park Bungalov

Meşelik park 250 dönümlük bir arazi üzerine kurulmuştur. İçerisinde bulunan çadır restoran oldukça fazla ilgi görmektedir. Restoranda hem Türk hem de Dünya mutfaklarından lezzetler görebilirsiniz. Restoran dışında etrafında piknik yapabileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Hatta mangal alanı da bulunmaktadır. Ayrıca çocukların eğlenmesi için salıncak, hamam gibi birçok oyun alanı da mevcuttur. Bu alanlar dışında ATV safari, paintball, binicilik, fayton ve doğa yürüyüşleri gibi aktiviteler ve etkinlikler mevcuttur.

Doğanın tam kalbinde, yemyeşil bir alanda, meşe ağaçlarıyla kaplı bir alanda tatil yapmak ya da dinlenmek herkesin ihtiyacı olan tatil seçeneklerinden biridir. Meşelik park bungalovlara gelip kalabilir ya da sadece Meşelik Park’ta piknik yaparak doğanın eşsiz güzelliğinin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca Meşelik Park bungalov temiz ortamı ve eşsiz doğası sebebiyle aileler tarafından çokça tercih edilmektedir. Doğaya hiçbir şekilde zarar vermeden onun tadını çıkarmak istiyorsanız Meşelik Park Bungalov evleri tam size göre!

Sapanca Outdoor ATV Turu Organizasyonu alakalı detayları okumak için tıklayın!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.