Sapanca Outdoor ATV Turu

Sapanca Outdoor ATV Turu Organizasyonu 2024

Sapanca Outdoor ATV turu yapmak isteyenler için ideal bir bölge olarak geçiyor. Bunun yanı sıra Sapanca, Sakarya ilinin gözde tatil bölgesinden olması sebebiyle sıklıkla tercih ediliyor. Doğal güzelliklerinin yanı sıra tarihi mirası ve birbirinden farklı aktiviteleri ile ziyaretçilerine keyifli bir tatil deneyimi sağlıyor. Sapanca’da bulunan doğal güzellikleri keşfederek tatili oldukça keyifli bir hale getirmek ise mümkün. Bölgede bulunan Sapanca gölü, bölgenin oldukça önemli bir turistik yerlerinden birisi. Burada yapılabilecek su sporları, yürüyüş ve bisiklet sürme gibi birbirinden farklı etkinlikler yapılabiliyor.

Sapanca Bungalov Evler hakkında detaylı bilgi için tıklayın!

Bunun yanı sıra bölgeyi keşfe gelmeden önce Kırkpınar Yaylası, Maşukiye Şelalesi ve Sapanca Ormanları’nın meşhur olduğunda bilmeniz gerekiyor. Sapanca’nın doğal güzellikleri eşliğinde aktiviteleri yapmak için ideal bir bölge haline geliyor. Dolayısıyla Sapanca gölünde istediğiniz an su sporlarını yapabilirsiniz. Sapanca göre çevresinde bulunan yürüyüş parklarında ise yürüyüş ve bisiklet sürme aktivitelerine dilediğiniz an katılabilirsiniz.

Sapanca Outdoor ATV Turu

Sapanca Outdoor ATV Turu

Sapanca outdoor ATV turu mutlaka katılmanız gereken etkinliklerden yalnızca birisi. Hangi mevsimde bu bölgeye gelirseniz gelin mutlaka aktivitelere katılmanız gerekiyor. Hava durumunun kötü olması keyfinizi hiç kaçırmasın, zira en keyifli dakikalar hava durumu kötüleşmesi ile başlıyor. Hava durumu yağışlıysa ATV turları bir o kadar keyifli oluyor. Eşsiz orman manzarasının yanı sıra sulak arazileri keşfetmek ve bir o kadar da çamurlu alanlara yakalanmak için ideal bir durak oluyor. Birbiriyle birleşen bu kombinasyonlar arazi araçları için eşsiz bir kombinasyon oluyor.

Sapanca Gezilecek Yerler ile ilgili daha fazla bilgi okumak tıklayın!

ATV turu için sizlere 4 parkur seçeneği sunuluyor. Bunlardan birisi göl, diğeri offroad, bir diğeri ise dağ ve yamaç şeklinde geçiyor. Dilediğiniz alanda macera keyfini hız kesmeden sürdürebilmeniz ise mümkün. Sapanca outdoor sizler için en iyi şekilde iyi aktiviteler yapmanızı sağlamayı amaçlıyor. ATV kullanımı ise tek kişilik olacak şekilde düzenlenmiş. Sapanca’nın Yanık Mahallesi’nde düzenlenen ATV safari organizasyonlarına katılım sağlanabiliyor. Doğanın ziyaretçilerini sunmuş olduğu eşsiz güzellikteki doğal parkurlarda adrenalin ve macera dolu anlar yaşamak mümkün oluyor.

Sapanca Outdoor ATV Turu

Sapanca Outdoor ATV Turu

Sapanca outdoor ATV turu ile birlikte senenin dört mevsiminde sürüşe uygun bir şekilde gidilebiliyor. Çamurlu, su ve dere geçişlerinin olduğu ve engebeli olan parkurlar çok daha heyecanlı anlar yaşanmasını sağlamış oluyor. Dağlardan göle uzanmakta olan çam ve Ilgın ağaçlarıyla kaplı orman ve arazi geçişleri eşliğinde trophy keyfini yaşamak ise ziyaretçilere kalmış oluyor. Sapanca’da pek çok firma ATV safari turunu düzenliyor. Böylelikle şehrin stresinden uzaklaşmak isteyen macera severler bu firmalara başvurarak doğada baş başa bir gün geçirmiş oluyor. Aktivitelere katılım sağlarken ise ATV araçlarından faydalanılıyor.

Sapanca London Park ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın!

Sapanca outdoor ATV safari turu fiyatları

Sapanca outdoor ATV turu Sapanca’da doğa ile iç içe olmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Adrenalin dolu bir macera yaşamak isteyen kişiler için ATV safari aktiviteleri ziyaretçilerin hizmetinde oluyor. Bölgede bulunan en heyecan verici ve macera dolu olan aktivitelerden birisi ise ATV turu şeklinde söylenebilir. ATV turları ile birlikte yaşanan güzel anların ölümsüzleşen kareleri ve video görüntülerini kaydederek anın tadını çıkarabilirsiniz nokta sonrasında tekrar tekrar izlediğinizde sevdiklerinizle birlikte bu anları tekrardan yaşayabilirsiniz. ATV motorlar özellik bakımından bütün arazi ve hava koşullarında çalışmak üzere tasarlanmıştır.

3 ve 6 tekerlekli modelleri olmasının yanı sıra genel olarak 4 tekerli olarak üretilmiştir. Tek veya çift kişilik kapasitelere sahip olma özelliğini ise taşıyor. Benzinli işten yanmalı motorlar ile çalışması sebebiyle herhangi bir zorluğu da kullanan kişilere yaşatmıyor. Öncesinde zorla arazi koşullarında ulaşım ve kullanım kolaylığı sağlaması için gerekli olan bilgilendirmeler de firmalar tarafından yapılıyor.

Sapanca Outdoor ATV

Sapanca Outdoor ATV

ATV’ler tasarım aşamasında ilerleyen süreçte de keyifli doğa gezilerini ve şehir içi kullanımda da uygun olacak şekilde tasarımı yapılmış. Bunun yanı sıra fiyat konusunda da ATV’lerin tek kişilik olacağını düşünecek olursak bir saati 100 TL olacak şekilde belirlenmiş. Öncesinde burada rezervasyon yaptınız takdirde herhangi bir sıkıntı yaşamadan faydalanabilirsiniz.

Sapanca outdoor ATV turu yapmak isteyen kişilerin saat 10.00 itibariyle açılacağını da bilmesi gerekir. Turlar içerisinde çadırlı ateşli kamplar olarak da organize edebilmek mümkün. Herkesin kendi çadırını kurmuş olduğu bu alanda ateş ise hep birlikte yakılıyor.

Sapanca Sopeli Doğal Yaşam Köyü Nerede ve Kahvaltı Fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.