sapanca naturköy

Sapanca Natürköy Kahvaltı Menü ve 2024 Fiyatları

Sapanca Natürköy şehrin yoğunluğundan uzaklaşarak dinlenmek isteyen kişilerin uğrak noktası olmaktadır. Yoğun tempoda çalışan kişilerin tercih ettiği bir destinasyon olması sebebiyle bölgeye ilgi ve alaka her geçen gün artmaya devam ediyor. Natürköy Sapanca’da bulunarak ziyaretçileri için doğa ile iç içe huzur dolu bir tatil yapma olanağı sağlıyor. Böylelikle sakin bir ortamda tatil yapmak isteyen kişiler için tabiri caizse kaçarak geldikleri yer desek abartı olmaz. Sapanca Natürköy’e gelmeden önce aklınızda bulunması gereken birkaç püf nokta bulunuyor. İşte, sizler için derlemiş olduğumuz Natürköy hakkında bilmeniz gerekenler…

Sapanca London Park hakkında detaylı bilgi okumak için tıklayın!

Sapanca Natürköy içerisinde yürüyüş yolları, ortasından geçmekte olan deresi, çocuk oyun alanları, göleti, kır düğünü alanı, hayvanlar için ayrılan mini yaşam alanı ve şelalesi bulunmaktadır. Kendisini doğayla iç içe bulmak isteyen kişilerin uğrak noktası olması hiç şüphesiz kaçınılmaz oluyor. Benzersiz doğal güzelliği bulundurmasının yanı sıra işletme içerisinde bir de kahvaltı yapabilmek mümkün oluyor. Bölgenin tarihçesine gelecek olursak 2008 ile 2009 yılları arasında ilk hazırlık aşamaları tamamlanmış bunun yanı sıra koruma altındaki Bir vadide hayata geçirilmiş olan proje olarak işlemeye başlamış. İçerisinde konaklama imkanının yanı sıra pek çok farklı doğal aktiviteyi de gerçekleştirmek mümkün.

Sapanca Natürköy

Sapanca Natürköy

Ayrıca konaklama ve aktivite bolluğunun yanı sıra ayrıca bir kahvaltı yapma mekanı bulunuyor. Saklı bir cennet gibi görünmesinin sebebi ise tamamen doğal ve eşsiz bir güzelliğe sahip olmasından kaynaklanıyor. Sapanca Natürköy içerisinde birbirinden farklı aktiviteleri gerçekleştirmek ise mümkün oluyor. Bunun yanı sıra bulunan imkanlar yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, kır düğünü alanı, gölet, şelale, ortadan geçen bir dere, şelale ve hayvanlar için ayrıca hazırlanmış olan mini yaşam alanı da yer almış oluyor. Enfes doğal güzelliğini yaşamak şöyle bir yana enfes güzellikte olan serpme köy kahvaltılarını da denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Sapanca Natürköy Kahvaltı

Sapanca Natürköy kahvaltı anlamında aileler ve doğal severler tarafından sürekli olarak tercih ediliyor. Bunun sebebi ise yemyeşil çimler eşliğinde tamamen organik ürünlerle kahvaltıların hazırlanmasından kaynaklanıyor. Bunun yanı sıra çeşitli aktivite seçeneklerinde konuklarına sunmaya devam ediyor. Doğa ile iç içe huzurlu bir ortamda kahvaltı yapmak isteyen kişiler tarafından uğranıyor. Ziyaretçileri tarafından iyi bir şekilde vakit geçirmek isteyen kişilerin tercihi bu yönde oluyor. Çocukların keyifli bir şekilde vakit geçirebilecekleri ve özgür bir alanın olması sebebiyle sıkılmalarına vakit kalmıyor.

Sapanca Natürköy Kahvaltı

Sapanca Natürköy Kahvaltı

Bunun yanı sıra göz önünde bulundurmanızda yarar bulduğumuz bir konu ise hafta sonları ve resmi tatil dönemlerinde yoğunluk yaşanacağını bilmeniz. Plan yaptığınız takdirde bugünlere denk getirmemeye dikkat etmenizde fayda var. Sapanca Natürköy doğal güzellikleri keşfetmek isteyen kişilere oldukça uygun bir yer bunun yanı sıra ailesiyle veya yakın çevresiyle vakit geçirmek isteyenlerin de oldukça tercih edeceği güzellikte olan bir alan. İyi bir tatil deneyimi yapmak isteyen kişilerin kesinlikle uğraması gereken bir alan oluyor.

Aydos Mesire Yeri Giriş Ücreti ve Ziyaret Detayları ile fikir sahibi olmak için tıklayın!

Sapanca Natürköy Kahvaltı Menüleri

Sapanca Natürköy ziyaretçilerine sağlamış olduğu zengin ve doğal serpme kahvaltılarıyla tanınıyor. Bölge içerisinde tamamen organik olacak bir biçimde kahvaltılıklar seçiliyor. Bunun yanı sıra özenle seçilmiş olan kahvaltılıklar müşterilerin damak zevkine hitap edebilecek bir biçimde hazırlanıyor. Doğayla ile iç içe bir ortamda ve kuş seslerini dinleyerek doğal bir ortamda kahvaltı yapmak isterseniz kesinlikle burayı tercih etmelisiniz. Kahvaltı fiyatları ise buraya gelmek isteyen kişiler tarafından merak edileceğini tahmin ediyoruz.

sapanca natürköy kahvaltı

sapanca natürköy kahvaltı

Tamamen kişilerin tercihine göre kahvaltı menüsünün fiyatları değişiklik gösteriyor. Ancak bunun yanı sıra Sapanca Natürköy’de tek kişilik serpme köy kahvaltısının bedelinin 250 TL olduğunu söyleyebiliriz. 6 ile 11 yaş arası çocuklar için ise belirlenmiş olan tek kişilik serpme köy kahvaltısı ise 125 TL olarak geçiyor. Fiyat performans açısından kesinlikle göze ve dama hitap eden bir menülerinin olduğunu söylenmeden geçemeyiz. İlk bakışta fiyat anlamında fazla bir ücret ödüyormuş gibi gelse de lezzet anlamında pişman olmayacağınızı kesinlikle biliyoruz.

Sapanca Natürköy Konaklama Yeri

Sapanca Natürköy doğa ile iç içe konaklama imkanını ziyaretçilerine sağlıyor. Bunun yanı sıra standart bungalov evler içerisinde rahat yaşam alanlarını sağlayarak özel çardaklar içerisinde de kişilerin beklentilerine özel bir konaklama imkanı sunuyor. Tamamen yemyeşil bir vadi üzerinde kurulmuş olan yaşam alanında hem spor yaparak hem de sağlıklı yaşamdan geri kalmamanızı sağlamış oluyorlar.

Bölge enfes doğal güzelliği ile birlikte ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Alan içerisinde yürüyüş yollarının yanı sıra gölet ve ortasından geçen derelerde bulunuyor. Bunun yanı sıra tabii ki çocuk oyun alanları da düşünülmüş. Çocuklu aileler için bu imkan oldukça iyi bir şekilde tasarlanmış. Kır düğünü alanının da eklenmiş olması sebebiyle dünya evine girmek isteyen kişilerin de ayrıca detayları düşünülmüş. Doğa ile iç içe olan bu ortamı kesinlikle görmenizi tavsiye ediyoruz.

Sapanca Bungalov Evler ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayın!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.