Sapanca Sopeli Doğal Yaşam Köyü

Sapanca Sopeli Doğal Yaşam Köyü Nerede ve Kahvaltı Fiyatları

Sapanca Sopeli Doğal Yaşam Köyü konsepti ile ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Sakarya’ya bağlı olan Sapanca ilçesi sınırları içerisinde yer alan Sopeli, berrak sular içerisinde yemyeşil bir doğa ile birlikte misafirlerini ağırlıyor. Doğallıktan hoşlanan kişilerin hiç şüphesiz kaçınılmaz uğrak noktalarından birisi oluyor. Doğal yaşam alanında şehrin gürültüsünden ve karmaşasından uzaklaşmak için kesinlikle eşsiz bir fırsat. Bunun yanı sıra yaşamış olduğunuz sıkıntılarında atacağınızın garantisini veriyoruz.

Çeşit çeşit ağaçlar ve birbirinden farklı canlı türleri ile tanışmanın tam zamanı. Bu sebeple Sapanca Sopeli Doğal Yaşam Köyü kesinlikle görülmesi gereken yerlerden birisi oluyor. Doğal yaşam köyü içerisinde birbirinden farklı film yıldızlarından dünya ünlülerine, krallardan başbakanlara kadar pek çok değerli konukları da ağırlamış. Bunun yanı sıra yaşam köyü konseptini görmek için mutfaklarıyla tanışmak için son derece doğru bir zaman. Doğal yaşam köyünü sizler de ziyaret etmeye karar verdiyseniz o halde hemen rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Sapanca Sopeli Doğal Yaşam Köyü

Sapanca Sopeli Doğal Yaşam Köyü

Peki, Sopeli Doğal Yaşam Köyü’nde sizleri neler bekliyor? Doğal Yaşam Konsepti içerisinde yer alan birbirinden farklı sosyal alanlar mevcut. Bunlardan ikisi Ormangülü Restaurant ve Değirmen Restaurant olmak üzere söylenebilir. İki restoran içerisinde birbirinden farklı lezzetlerin sunulduğu menüleri deneyebilirsiniz. Kesinlikle emin olduğumuz bir şey varsa o da bu lezzetleri son derece seveceğiniz yönünde bunun yanı sıra Sopeli Doğal Yaşam Köyü’nde sizleri bir de kafeye bekliyor.

Sapanca Natürköy Kahvaltı Menü ve Fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın!

Ayrıca çeşitli organizasyonlar için de kullanabileceğiniz 1 adet düğün ve davet alanı da bulunmakta. Burasının adı ise Antik Bahçe Düğün ve Davet Alanı şeklinde geçiyor. Yöresel ve doğal alışveriş yapmaya da imkan olacak şekilde evlerde bulunuyor. Buralarda sizlere keyifli anlar yaşatarak bunun yanı sıra çocuklarınızı da eğlendirebileceğiniz aktivitelerde mevcut.

Sapanca Sopeli doğal yaşam köyü sizlere sağlamış olduğu oksijen dolu yeşil ormanı ile birlikte coşkun akarsuyu da içerisinde barındıran bir vadiye sahiptir. Gelecek olan konuklarını ise doğal bir atmosferde dinlendirmeyi vaat ediyor. Bunun yanı sıra sizlere kesinlikle keyifli vakit geçirtecek çeşitli aktiviteleri de sağlıyor. Buna ek olarak mükemmel tatlar sunmak için ziyaretçilerine sağlanmış bir rekreasyon konsepti de mevcut.

Sapanca Sopeli Doğal Yaşam Köyünde Sizleri Neler Bekliyor?

Sapanca Sopeli Doğal Yaşam Köyü sizlere bir cennet mekan içerisinde ağırlamaya imkan tanıyacak çeşitli aktiviteler mevcut. Böylelikle yöresel ve doğal alışveriş imkanları ile birlikte keyifli anlar yaşatılacak. Doğal yaşam konseptinde yer alan Ormangülü Restoran, Değirmen Restaurant, Kafe, Antik Bahçe Düğün ve Davet Alanı, yöresel ve doğal alışveriş evleri bulunuyor. Buralarda yer alan sosyal alanlar ile birlikte son derece eşsiz anlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca çocuklarınızın da sıkılmasını önleyecek türde aktivitelerde bulmak mümkün.

Sapanca Sopeli Doğal Yaşam Köyü

Sapanca Sopeli Doğal Yaşam Köyü

Sapanca London Park ile detaylı bilgi okumak için tıklayın!

Her köşede birbirinden farklı tatların yanı sıra oldukça hoş bir manzara eşliğinde hava akımının da farkına varacaksınız. Bu konseptin vadide yer alması ile birlikte oksijeni bol havanın da ayrıca tadına varacaksınız. Bunun yanı sıra Sopeli Doğal Yaşam Köyü içerisinde misafirlerine keyifli vakit geçirmek için birbirinden farklı eşsiz lezzette tatlar da sağlanıyor. Doğal yaşam köyü içerisinde bulunan 2 adet de restoran mevcut. Hangi restoranı tercih edersiniz edin kesinlikle tercihiniz kaliteden ve lezzetten yana olacak.

Böylelikle yöresel veya tamamen doğallığıyla dikkat çeken lezzetlerle tanışmış olacaksınız. Ayrıca yöresel kıyafetleri veya lezzetli geleneksel yemekleri deneyimleyebileceğiniz mağazada bulunmakta. buraya uğrayarak tamamen kendi zevkinize uygun olan alışverişleri hızlıca yapabilirsiniz. Burası tamamen sizleri şehrin gürültüsünden ve karmaşasından uzaklaştırmayı amaçlamış bir doğal yaşam köyü. Sizler de şehrin yoğunluğundan kaçmak istediğinizde Sapanca Sopeli Doğal Yaşam Köyü tarafından rezervasyon yaptırarak karmaşadan uzaklaşabilirsiniz.

Sapanca Sopeli Kahvaltı

Sapanca Sopeli Kahvaltı

Sapanca Sopeli Doğal Yaşam Köyü Kahvaltı Fiyatları

Sapanca Sopeli Yaşam Köyü içerisinde eşsiz lezzetlere varabilmek için bir kahvaltı menüsünü denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Doğal Yaşam Köyü’nde bulunan iki farklı restoran sizlere eşsiz bir yemek yeme imkanını sunuyor. Burada bulunmakta olan restoranlarda Doğal Yaşam Alanı içerisinde damak zevkinize hitap eden yemekleri bulmanın yanı sıra gözünüze de hitap edeceğinin garantisini veriyoruz.

Aydos Mesire Yeri Giriş Ücreti ve Ziyaret Detayları hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın!

Lezzet ve doğallıkla tanışmak için kesinlikle bu restoranlarla tanışmanız gerekiyor. Doğal yaşamla tanışarak eşsiz bir manzara eşliğinde unutulmaz bir kahvaltı ve restoran deneyimini yaşayabilirsiniz. Kahvaltı fiyatları ise tam bu noktada aklınıza geleceğini tahmin ediyoruz. Sopeli Doğal Yaşam Köyü’ne gitmeye karar verdiğinizde mekanın kaçta açılacağını ve fiyatları hakkında bir fikir sahibi olmanız gerekir.

Sopeli Doğal Yaşam Köyü ziyaret saatlerinin Sabah 08.30 ile akşam 22.00 arasında hizmete açıldığını söylememiz gerekir. Bunun yanı sıra kahvaltı fiyatları ise manzaraya ve lezzete kıyaslandığında son derece makul. Kahvaltı fiyatları ise açık büfe ve serpme kahvaltı seçenekleri ile birlikte ortalama kişi başı 250 TL’yi buluyor. Sopeli Doğal Yaşam Köyü’ne ulaşmak istediğinizde yapmanız gereken tek şey Mahmudiye Mahallesi’nde Dereiçi mevkiinde bulunan mekana doğru yola çıkmanız gerekiyor.

Sapanca Bungalov Evler ile ilgili rezervasyon almak ve ayrıntılı bilgi için tıklayın!

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.